1. Anasayfa
  2. Kurumsal

Kurumsal

2013 yılında kurulan Kıdemli gerek yurt içi gerek yurt dışından oyuncak, kırtasiye kozmetik ve bebek gereçleri kategorilerinde ürün tedariği yapmaktadır.Kıdemli Türkiye pazarının önde gelen Hakmar zincir marketlerinde, tedariğini yaptığı ürünleri her gün 600’den fazla satış noktasında son tüketiciyle buluşturmakta olup; güçlü satın alma operasyonu, verimli lojistik yönetimi ve dinamik uzman kadrosu ile alanında Türkiye’nin en büyük tedarikçi firmalarındandır.

 

Vizyonumuz


Kırtasiye sektöründe yenilikçi, uzman, toplam kalite anlayışı ile sürekli gelişimi hedef alan nihai müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak sektöründe güvenilir,saygın kuruluşlarından biri olmaktır.

Misyonumuz


Firmamız sahip olduğu sektörel bilgi,insan ve finansal kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek ve sürekli geliştirerek en kaliteliyi en uygun fiyatlara müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Kalite Yönetimi


Mutlak müşteri memnuniyetine olan inancı, beklentileri hızlı bir şekilde karşılaması; işinin uzmanı, nazik ve güler yüzlü personeli sayesinde müşterilerinin güvenini bir kazanç bilen Kıdemli Kırtasiye, kalitesinden asla taviz vermemektedir. Dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet veren Kıdemli Kırtasiye; şirketlerin başarısının, çalışanların başarısı olduğuna, ve mutlu müşterilerin yine ancak mutlu çalışanlarla doğru orantılı olduğuna inanmaktadır.